Kurs pisania dotykowego w układzie tureckim

15 lekcje

Sorry, the text on this page is automatically translated. If you know how to make a translation better, please write to [email protected].

Chcesz pisać po turecku z łatwością i szybkością? Nie szukaj dalej! Nasz darmowy kurs pisania na klawiaturze QWERTY pomoże Ci poprawić Twoje umiejętności pisania w krótkim czasie!

course tr

Układ tureckiej klawiatury QWERTY jest niemal identyczny jak angielskiej klawiatury QWERTY z kilkoma dodatkowymi, specyficznymi dla Turcji literami, takimi jak "ç", "ğ", "ı", "ö", "ş" i "ü". Oprócz unikalnych liter, język turecki wykorzystuje również kilka znaków akcentowych, takich jak "i bez kropki" oraz "cedilla", które modyfikują wymowę samogłosek.

keyboard tr

Udostępnij

Pisanie po turecku może być wyzwaniem dla początkujących, zwłaszcza jeśli chodzi o używanie specjalnych liter i znaków akcentowych. Jednak dzięki naszym 15 lekcjom możesz nauczyć się szybko i dokładnie pisać dotykowo, bez konieczności ciągłego patrzenia na klawiaturę. Czy wiesz, że przeciętny człowiek spędza 21 dni w roku na pisaniu na klawiaturze? Wyobraź sobie, ile więcej możesz osiągnąć, jeśli uda Ci się zaoszczędzić ten czas. Nasz kurs pisania po turecku pomoże Ci zwiększyć szybkość i dokładność pisania, dzięki czemu pisanie po turecku stanie się bezwysiłkowe i szybkie.

Zobacz również kursy pisania bezwzrokowego dla innych układów: