Kurs pisania bezwzrokowego w układzie polskim

16 lekcje

Sorry, the text on this page is automatically translated. If you know how to make a translation better, please write to [email protected].

Jeśli szukasz sposobu na poprawienie swoich umiejętności pisania na klawiaturze w języku polskim przy użyciu układu klawiatury QWERTY, to dobrze trafiłeś! Nasz darmowy kurs pisania online na polskiej klawiaturze QWERTY jest zaprojektowany tak, aby pomóc Ci pisać szybciej i dokładniej w krótkim czasie.

course pl

Układ polskiej klawiatury QWERTY jest bardzo podobny do układu angielskiej klawiatury QWERTY, ale z dodatkowymi polskimi literami i znakami diakrytycznymi. Język polski używa specjalnych liter takich jak "ą", "ć", "ę", "ł", "ń", "ó", "ś", "ź" i "ż" oraz znaków diakrytycznych takich jak "ogonek" i "kreska", które modyfikują wymowę niektórych liter.

keyboard pl

Udostępnij

Dzięki naszemu darmowemu kursowi online otrzymasz 16 lekcji, dzięki którym opanujesz polską klawiaturę QWERTY i nauczysz się pisać bezbłędnie. Na co więc czekasz? Zacznij ćwiczyć swoje polskie umiejętności pisania na klawiaturze QWERTY już dziś i zrób pierwszy krok w kierunku szybszego i bardziej efektywnego pisania.

Zobacz również kursy pisania bezwzrokowego dla innych układów: