Kurs pisania na klawiaturze angielskiej dla początkujących

19 lekcje

Sorry, the text on this page is automatically translated. If you know how to make a translation better, please write to [email protected].

Jeśli jesteś nowy w pisaniu na klawiaturze lub nadal używasz metody dwóch palców hunt-and-peck, nadszedł czas, aby podnieść swoje umiejętności i stać się profesjonalistą w pisaniu na klawiaturze z angielskim kursem Ratatype!

course en_new

Angielski układ klawiatury, znany również jako klawiatura QWERTY, jest najczęściej używanym układem klawiatury na świecie. A nasz zabawny i łatwy kurs pisania dotykowego nauczy cię podstaw pisania na angielskiej klawiaturze.

keyboard en_new

Udostępnij

Kurs składa się z 19 lekcji, które są specjalnie zaprojektowane dla początkujących. Uczy Cię prawidłowego ułożenia palców, techniki pisania i jak używać skrótów klawiaturowych, aby poprawić szybkość i dokładność pisania. Kurs jest idealny dla każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności pisania na klawiaturze i zaoszczędzić czas w codziennych zadaniach. Na co więc czekasz? Zapisz się na nasz kurs angielskiego pisania na klawiaturze już dziś i zacznij pisać jak profesjonalista w krótkim czasie!

Zobacz również kursy pisania bezwzrokowego dla innych układów: