Częste błędy w języku angielskim

20 lekcje

Sorry, the text on this page is automatically translated. If you know how to make a translation better, please write to [email protected].

Ten kurs jest przydatny dla tych, którzy chcą pozbyć się błędów ortograficznych. Zabij dwie pieczenie jednym kamieniem! Możesz poprawić zarówno szybkość pisania na maszynie, jak i umiejętność czytania i pisania.

course en_sp

Błędy negatywnie wpływają na twoją reputację. Nawet jeśli piszesz coś ciekawego i ważnego, ludzie mogą myśleć o tym mniej z powodu błędu, który popełniłeś w pośpiechu. Poprawianie błędów spowalnia również Twoją prędkość pisania na klawiaturze. Dlatego Kapitan przygotował specjalny kurs. Zawiera on angielskie słowa, w których najczęściej popełniane są błędy ortograficzne. Musisz wyrobić sobie nawyk poprawnej pisowni słów i już nigdy nie popełniać błędów.

keyboard en_sp

Udostępnij

Dzięki Ratatype możesz ćwiczyć poprawną pisownię i poprawić swoje umiejętności pisania na klawiaturze. Staraj się popełniać jak najmniej błędów, w międzyczasie Twoje palce będą pamiętać układ klawiatury. Czy jesteś gotowy, aby poprawić umiejętność czytania i pisania na klawiaturze? Let’s type!

Zobacz również kursy pisania bezwzrokowego dla innych układów: