Jak zaoszczędzić 19 dni, pisząc szybciej

Jak zaoszczędzić 19 dni, pisząc szybciej

Kiedy w 2013 roku stworzyliśmy program do nauki pisania na klawiaturze Ratatype, jego głównym celem była pomoc ludziom w nauce szybkiego pisania. Dziś co miesiąc naszą witrynę odwiedza ponad 600 000 użytkowników. Zaczęliśmy się zastanawiać, co jeszcze dają nasze lekcje i czy prosty program do nauki pisania może zmienić czyjeś życie? Aby to zrozumieć, nasz zespół przeprowadził małe badanie.

Po przeanalizowaniu aktywności 350 000 użytkowników Ratatype przekonaliśmy się, że stała praktyka naprawdę pomaga zwiększyć szybkość pisania. Następnie porównaliśmy wyniki testów szybkości pisania z liczbą lekcji, które zostały ukończone, i opracowaliśmy prosty przepis na sukces. Im więcej lekcji przerabiasz, tym szybciej piszesz. Oczywiście, jeśli Twoja klawiatura działa poprawnie i wszystkie klawisze są naciskane jak należy.

Codzienne lekcje pisania na klawiaturze pomogą zwiększyć szybkość pisania

Chcesz konkretów? Twoja szybkość pisania wzrośnie o 15% po ukończeniu wszystkich lekcji szybkiego pisania na naszej stronie internetowej. Jednocześnie z każdą lekcją liczba błędów będzie się zmniejszać, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu, nie rozpraszając się na poprawianie literówek.

Wykonaj test, aby sprawdzić swoją szybkość i dokładność pisania.

Oszczędź do 19 dni w roku

Ćwicz na Ratatype jedynie 30 minut dziennie, a po dwóch tygodniach zauważysz, że piszesz szybciej.

Średniostatystycznie osoba spędza około trzech i pół godziny dziennie pisząc na klawiaturze — w pracy i osobistej korespondencji, publikując posty w sieciach społecznościowych i tp. Jeśli zwiększysz szybkość pisania o 15%, możesz zaoszczędzić do 31 minut dziennie! A to 192 godzin rocznie.

Wyobraź sobie, że każda osoba jest aktywna średnio przez około 10 godzin dziennie, co oznacza, że ​​oszczędność czasu wyniesie 19 dni w roku!

Jak zaoszczędzić 19 dni w roku, pisząc szybciej

Serio, oszczędzisz 192 godzin swojego życia, biorąc udział w krótkich lekcjach pisania. I nie tylko Ty! Podziel się tym artykułem ze znajomymi, aby pomóc im zaoszczędzić czas.

Udostępnij

Udostępniłeś ten wpis? Świetnie, teraz nadszedł czas, aby zmienić swoje życie. Rozpocznij naukę szybkiego pisania z Ratatype i oszczędzaj 19 dni w roku.

Zobacz też