Jak zaoszczędzić 21 dni, pisząc szybciej

Kiedy w 2013 roku stworzyliśmy program do nauki pisania na klawiaturze Ratatype, jego głównym celem była pomoc ludziom w nauce szybkiego pisania. Dziś co miesiąc naszą witrynę odwiedza ponad 250 000 użytkowników. Zaczęliśmy się zastanawiać, co jeszcze dają nasze lekcje i czy prosty program do nauki pisania może zmienić czyjeś życie? Aby to zrozumieć, nasz zespół przeprowadził małe badanie.

Po przeanalizowaniu aktywności 45 000 użytkowników Ratatype przekonaliśmy się, że stała praktyka naprawdę pomaga zwiększyć szybkość pisania. Następnie porównaliśmy wyniki testów szybkości pisania z liczbą lekcji, które zostały ukończone, i opracowaliśmy prosty przepis na sukces. Im więcej lekcji przerabiasz, tym szybciej piszesz.

Codzienne lekcje pisania na klawiaturze pomogą zwiększyć szybkość pisania

Chcesz konkretów? Twoja szybkość pisania wzrośnie o 20% po ukończeniu wszystkich lekcji szybkiego pisania na naszej stronie internetowej. Jednocześnie z każdą lekcją liczba błędów będzie się zmniejszać, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu, nie rozpraszając się na poprawianie literówek.

Wykonaj test, aby sprawdzić swoją szybkość i dokładność pisania.

Oszczędź do 21 dni w roku

Ćwicz na Ratatype jedynie 30 minut dziennie, a po dwóch tygodniach zauważysz, że piszesz szybciej.

Średniostatystycznie osoba spędza około trzech godzin dziennie pisząc na klawiaturze — w pracy i osobistej korespondencji, publikując posty w sieciach społecznościowych i tp. Jeśli zwiększysz szybkość pisania o 20%, możesz zaoszczędzić do 35 minut dziennie! A to 213 godzin rocznie.

Wyobraź sobie, że każda osoba jest aktywna średnio przez około 10 godzin dziennie, co oznacza, że ​​oszczędność czasu wyniesie 21 dni w roku!

Jak zaoszczędzić 21 dni w roku, pisząc szybciej

Serio, oszczędzisz 213 godzin swojego życia, biorąc udział w krótkich lekcjach pisania. I nie tylko Ty! Podziel się tym artykułem ze znajomymi, aby pomóc im zaoszczędzić czas.

Udostępniłeś ten wpis? Świetnie, teraz nadszedł czas, aby zmienić swoje życie. Rozpocznij naukę szybkiego pisania z Ratatype i oszczędzaj 21 dni w roku.

Ratatype używa plików cookie do gromadzenia danych Twojej aktywności i preferencjach. Robimy to, aby spersonalizować naszą stronę i reklamy, które widzisz na stronie oraz poza nią. Dowiedz się więcej o plikach cookie.