Jak dodać zajęcia z Google Classroom do Ratatype

Jak dodać zajęcia z Google Classroom do Ratatype

Mam nadzieję, że znasz już wspaniałą możliwość nauczania uczniów w klasach na Ratatype. Dlatego teraz opowiem o szybkim sposobie dodawania zajęć z Google Classroom bezpośrednio do witryny i rozpoczęcia nauki pisania na klawiaturze.

 1. Zaloguj się i przejdź do strony grupy. Zaloguj się i przejdź do strony grupy.
 2. Kliknij przycisk Synchronizuj z Classroom.
 3. Wybierz konto Google, na którym utworzyłeś zajęcia w Google Classroom. Wybierz konto Google, na którym utworzyłeś zajęcia w Google Classroom.
 4. Przyznaj uprawnienia Ratatype, abyśmy mogli zsynchronizować zajęcia i kliknij Continue. Przyznaj uprawnienia Ratatype, abyśmy mogli zsynchronizować zajęcia i kliknij Continue.
 5. Wybierz zajęcia, które chcesz dodać do Ratatype i kliknij przycisk Sync to Classroom. Możesz wybrać dowolną liczbę klas. Wybierz zajęcia, które chcesz dodać do Ratatype i kliknij przycisk Sync to Classroom. Możesz wybrać dowolną liczbę klas.
 6. Poczekaj chwilę… Poczekaj chwilę…
 7. Gotowe! Gotowe!
 8. Teraz zajęcia z konta Google Classroom ze wszystkimi uczniami są na Ratatype! Możesz rozpocząć naukę pisania na klawiaturze. Teraz zajęcia z konta Google Classroom ze wszystkimi uczniami są na Ratatype! Możesz rozpocząć naukę pisania na klawiaturze.

Co daje synchronizacja Google Classroom na Ratatype

 1. Szybkie tworzenie klas i dodawanie uczniów.
 2. Ujednolicone dane w dwóch programach.
 3. Możliwość dodawania nowych uczniów do Ratatype i łatwego aktualizowania ich danych w Google Classroom.

Skorzystaj z tej możliwości i naucz swoich uczniów pisania bezwzrokowego z Ratatype!

Udostępnij